Dla pracownika

Pomagamy zarówno osobom stawiającym swoje pierwsze kroki w sektorze zawodowym, jak i pracownikom posiadającym bogatsze doświadczenie zawodowe. Uławiamy znalezienie pierwszej pracy, dając szansę absolwentom wyższych uczelni oraz szkół średnich i zawodowych, a także powrót do pracy po dłuższej przerwie. Cenimy również kandydatów w wieku 50+.

Proponowane przez nas oferty pracy to gwarancja korzystnych warunków zatrudnienia. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru właściwej oferty oraz wsparcie podczas procesu rekrutacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy stałej lub tymczasowej na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo, wszelkich niezbędnych informacji udzielamy również w naszym biurze.

Zalety współpracy z HRprogress:

  • Bezpłatne pośrednictwo pracy i doradztwo zawodowe
  • Dostęp do wielu ofert pracy z różnych firm i branż
  • Elastyczne godziny pracy i terminy zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia i zwiększenia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość zarobienia dodatkowych finansów
  • Sposobność do zaprezentowania się pracodawcy
  • Oszczędność czasu

Masz pytania? Napisz do nas!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.


Jednocześnie informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa). Odbiorcami danych osobowych mogą być inne spółki z Grupy EVER (jako Współadministratorzy na podstawie uzgodnienia Współadministratorów, inni partnerzy biznesowi, z którymi Administrator zawarł umowę o powierzenie przetwarzania danych osobowych w szczególności dostawcy usług informatycznych oraz potencjalni Pracodawcy. Pamiętaj, że podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy. Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Informujemy, że Inspektor Danych Osobowych posiada następujące dane kontaktowe:
tel.: 510 933 717,
e-mail: IOD@grupaever.com.pl.