Praca stała

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy planują podjąć stałą pracę na konkretnie określonym stanowisku. W imieniu naszych klientów zajmujemy się przeprowadzaniem procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, które mają na celu wyłonienie zmotywowanych kandydatów, pragnących zdobywać nowe doświadczenie zawodowe. Poszukujemy zarówno pracowników fizycznych, jak i pracowników biurowych oraz kadry kierowniczej.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy odwiedzić nasze biuro lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej uwzględniając swoje doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz predyspozycje. Kandydaci mają możliwość poznania szczegółów dotyczących potencjalnego pracodawcy oraz oferowanego stanowiska. Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oferujemy kandydatom fachowe doradztwo i wsparcie.

Poszukujesz pracy zgodnej
z Twoimi kwalifikacjami

Napisz,  zadzwoń, postaramy się Tobie pomóc.

Zapraszamy to kontaktu osoby poszukujące pracy, szukające nowych wyzwań oraz wszystkie osoby, które chcą zmienić swoją pracę.

 

Wypełnij formularz

Dane osobowe i kontaktowe

Umiejętności i doświadczenie zawodowe

Dyspozycyjność

od kiedy możesz rozpocząć pracę

Uwagi dotyczące stanowiska pracy. o które kandydat się ubiega

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR Progress Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. wILEŃSKIEJ 69. Dane osobnowe przetwarzane są w celach marketingowych administratora danych a w szczególności w celu wysłania oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania ww. celu. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.