Dla pracodawcy

Głównym atutem świadczonych przez nas usług jest ich profesjonalizm, co zapewniamy dzięki grupie wykwalifikowanych pracowników oraz szerokiemu wachlarzowi usług.

Działamy tak aby każde powierzone nam zadanie zostało wykonane sprawnie, terminowo i z sukcesem.

Naszą ambicją jest przekraczanie oczekiwań Klientów, szczególnie w zakresie czasu reakcji na zapotrzebowanie oraz minimalizacji poziomu rotacji pracowników.

Każda Firma jest obsługiwana z jednakową uwagą, niezależnie od tego, czy zamówienie dotyczy jednego czy kilkuset pracowników, na kilka godzin, czy na rok, czy jest składane na miesiąc czy 24 godziny przed terminem realizacji.

Cenimy sobie Państwa czas, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, aby na pierwszym miejscu stale znajdowało się meritum sprawy.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych w celach marketingowych przez HR Progress sp. z o. o. Mam świadomość, że zgoda może być w każdej chwili przeze mnie cofnięta:


Informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa). Odbiorcami danych osobowych mogą być inne spółki z Grupy EVER (jako Współadministratorzy na podstawie uzgodnienia Współadministratorów), inni partnerzy biznesowi, z którymi Administrator zawarł umowę o powierzenie przetwarzania danych osobowych w szczególności dostawcy usług informatycznych. Prosimy pamiętać, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną. Dane mogę być także przetwarzane w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę. Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a). Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymiany wiadomości nie dłużej niż 1 rok od daty ostatniego kontaktu. Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Informujemy, że Inspektor Danych Osobowych posiada następujące dane kontaktowe:
tel.: 510 933 717,
e-mail: IOD@grupaever.com.pl.