Dla pracodawcy

Głównym atutem świadczonych przez nas usług jest ich profesjonalizm, co zapewniamy dzięki grupie wykwalifikowanych pracowników oraz szerokiemu wachlarzowi usług.

Działamy tak aby każde powierzone nam zadanie zostało wykonane sprawnie, terminowo i z sukcesem.

Naszą ambicją jest przekraczanie oczekiwań Klientów, szczególnie w zakresie czasu reakcji na zapotrzebowanie oraz minimalizacji poziomu rotacji pracowników.

Każda Firma jest obsługiwana z jednakową uwagą, niezależnie od tego, czy zamówienie dotyczy jednego czy kilkuset pracowników, na kilka godzin, czy na rok, czy jest składane na miesiąc czy 24 godziny przed terminem realizacji.

Cenimy sobie Państwa czas, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, aby na pierwszym miejscu stale znajdowało się meritum sprawy.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę dla HR Progress Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wileńskiej 69 na:


Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR Progress Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wileńskiej 69. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych administratora danych a w szczególności w celu przygotowania i wysłania oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania ww. celu. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  • przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16-21 RODO (w tym celu należy kontaktować się z Punktem Kontaktowym na adres e-mail: punkt.kontaktowy@grupaever.com.pl lub pisemnie na adres siedziby).
Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy EVER i z nią powiązanych.