Kim jesteśmy?

HR Progress jest częścią Grupy Ever, świadczącej usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie.

Na rzecz imponującej listy Klientów, codziennie swoją staranną pracę wykonuje 5000 osób zatrudnianych przez Grupę.

Sprawdzone, skuteczne i nieustannie doskonalone praktyki rekrutacji, selekcji i najlepszego wykorzystania czasu pracowników, które zostały wypracowane w Grupie oferujemy wraz z usługami HR Progress.

Realizacje celów wytyczonych przez Klientów opieramy na zaangażowaniu naszych pracowników.

Kluczem do sukcesu jest synergia określonego profilu poszukiwanego kandydata oraz gwarantowanej skuteczności działań naszych Konsultantów.

HRprogress w liczbach

HR Progress w liczbach

lat na rynku HR
opiekunów pracownika
kontraktorów na terenie Polski
pozyskanych etatów dla pracowników

Zapytanie ofertowe dla firm

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami zachęcamy do kontaktu.
Skontaktujemy się z Tobą w  ciągu 24 godzin.

Informacje prawne

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest HR Progress Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, przy ul. ul. Wileńskiej 69. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych administratora danych a w szczególności w celu wysłania oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania ww. celu. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy kapitałowej EVER lub powiązaną z nią kapitałowo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę dla HR Progress Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wileńskiej 69 na:


Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR Progress Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wileńskiej 69. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych administratora danych a w szczególności w celu przygotowania i wysłania oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania ww. celu. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  • przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16-21 RODO (w tym celu należy kontaktować się z Punktem Kontaktowym na adres e-mail: punkt.kontaktowy@grupaever.com.pl lub pisemnie na adres siedziby).
Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy EVER i z nią powiązanych.