Kim jesteśmy?

HR Progress jest częścią Grupy Ever, świadczącej usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie.

Na rzecz imponującej listy Klientów, codziennie swoją staranną pracę wykonuje 5000 osób zatrudnianych przez Grupę.

Sprawdzone, skuteczne i nieustannie doskonalone praktyki rekrutacji, selekcji i najlepszego wykorzystania czasu pracowników, które zostały wypracowane w Grupie oferujemy wraz z usługami HR Progress.

Realizacje celów wytyczonych przez Klientów opieramy na zaangażowaniu naszych pracowników.

Kluczem do sukcesu jest synergia określonego profilu poszukiwanego kandydata oraz gwarantowanej skuteczności działań naszych Konsultantów.

HRprogress w liczbach

HR Progress w liczbach

lat na rynku HR
opiekunów pracownika
kontraktorów na terenie Polski
pozyskanych etatów dla pracowników

Zapytanie ofertowe dla firm

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami zachęcamy do kontaktu.
Skontaktujemy się z Tobą w  ciągu 24 godzin.

Informacje prawne

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest HR Progress Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, przy ul. ul. Wileńskiej 69. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych administratora danych a w szczególności w celu wysłania oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania ww. celu. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy kapitałowej EVER lub powiązaną z nią kapitałowo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych w celach marketingowych przez HR Progress sp. z o. o. Mam świadomość, że zgoda może być w każdej chwili przeze mnie cofnięta:


Informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa). Odbiorcami danych osobowych mogą być inne spółki z Grupy EVER (jako Współadministratorzy na podstawie uzgodnienia Współadministratorów), inni partnerzy biznesowi, z którymi Administrator zawarł umowę o powierzenie przetwarzania danych osobowych w szczególności dostawcy usług informatycznych. Prosimy pamiętać, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną. Dane mogę być także przetwarzane w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę. Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a). Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymiany wiadomości nie dłużej niż 1 rok od daty ostatniego kontaktu. Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Informujemy, że Inspektor Danych Osobowych posiada następujące dane kontaktowe:
tel.: 510 933 717,
e-mail: IOD@grupaever.com.pl.